ALLIBERT DANTE záhradná stolička, Cappuccino

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v StavbaEU.sk

• Zial fotka produktu na internete je bezova a prisli nam stolicky uplne tmavo sivej farby, ked som to reklamovala, povedali mi ze to je v poriadku, ze fotka v eshope je iba ilustracna, co ma velmi nahnevalo nakolko jemne odlisnosti v odtieni su ok, ale toto je ze uuuplne ina farba, uplne tmava
  • , zakúpené v StavbaEU.sk

Nemozem posudit produkty, kedze mi boli zaslane poskodene stolicky.

• , zakúpené v OK market

veľmi pohodlná na sedenie, výborná cena

Produkt nemá žiadne parametre.

POPIS

• vyrobené z odolného polypropylénu
  • farby neblednú
  • atraktívny moderný design
  • bezúdržbové
  • konštrukcia odoláva výkyvom počasia, poveternostným podmienkam, vode i UV žiareniu

OBSAH BALENIA / ROZMERY

• 1 x kreslo: 57 x 57 x 79 cm
  • hmotnosť: 2,2 kg

• , zakúpené v StavbaEU.sk

Nemozem posudit produkty, kedze mi boli zaslane poskodene stolicky.

• , zakúpené v OK market

veľmi pohodlná na sedenie, výborná cena

• kvalita a trvanlivosť
  • , zakúpené v Jardin.sk

• dostatočne pevné prevedenie, farba o.k.