GARDEN FURNITURE BELIZE závesné kreslo - sivý ratan / sivé podušky

Šírka
94 cm
25 kg

• , zakúpené v nabbi

• Krasne kreslo, pohodlne, sedi sa v nom ako v perinke, lahko sa pohybuje vsetkymi smermi, ba aj peruje - to som potrebovala!
    • Kreslo je ovela vacsie a robustnejsie, nez je zobrazene na obrazku. Na vyobrazeni posobi uzsie, stihlejsie, co by sa mi viac pacilo.
    • S jednou pruzinou je sedenie dost vysoko, ja som si tam pridala este jednu- pozostatok zo starej zahradnej hojdacky.

Som spokojna.

Výška
194 cm
Šírka
94 cm
25 kg

Záhradné závesné kreslo s oceľovou konštrukciou s epoxidovou úpravou. Výplet z plochého umelého ratanu, vrátane podušky s vankúšom (100% polyester) a s bezpečnostným pásom. Umelý ratan je syntetické polyetylénové (PE) vlákno, vyznačujúce sa pevnosťou, nízkou hmotnosťou, pružnosťou a teda vynikajúcou odolnosťou voči ohybu. Slnečné žiarenie mu neškodí, nehromadí sa na ňom prach (minimum pórov). Záhradný nábytok z umelého ratanu má konštrukciu z hliníka, ktorý je nepodlieha korózii. Životnosť hliníkovej konštrukcie je vynikajúca, preto si záhradný nábytok vyrobený z umelého ratanu a hliníku vyžaduje iba minimálnu pozornosť. Čistenie ratanu je jednoduché, stačí mokrá handrička alebo môžete použiť aj vysokotlakový prístroj. Rozmer sedadla (ŠxHxV): 82 x 62 x 119 cm, výška konštrukcie 192 cm, priemer podstavca 94 cm. Dodávaná vo farbe sivý ratan / sivé podušky. Nosnosť hojdačky 130 kg.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v nabbi